mTasku

Uudne maksevõimalus

mTasku kassaliides annab sulle võimaluse oma olemasoleva kassasüsteemi vahendusel vastu võtta makseid läbi mTasku ning kasutada uudset kliendikaardi lahendust. mTasku kassaliidese tellimiseks pöördu oma kassasüsteemi pakkuja poole ning lepi kokku endale sobiv maksete ja kliendikaartide lahendus.

Üks äpp, rohkelt võimalusi

Unikaalne lahendus

Ainulaadne pilootprojekt eristub kõigist senistest mobiilimaksetest, mida täna nii Eestis kui ka mujal maailmas testitakse ja kasutatakse.

Vali ise sobiv
boonussüsteem

Sobiva kliendikaardi lahenduse ning boonussüsteemi saad ise valida. Täpselt nii nagu on kasulik sinu ärile!

Elektrooniline kviitung igale ostule

Pärast ostu sooritamist väljastatakse kliendi mTaskusse läbi kassaliidese reaalajas elektrooniline kviitung.

Referentsid

AS Ektaco kassasüsteemid lahendustes, mis on mTasku rakendusega integreeritud, ei pea kaupmees tegema seadmetesse olulisi täiendavaid investeeringud. Lahenduses on pööratud erilist tähelepanu toimingu kiirusele ja kasutajamugavusele. „Meie CompuCash kassasüsteemile loob projektis osalemine olulise lisaväärtuse ja võimaluse eristuda näiteks keeruliselt kohandatavatest välismaistest kassasüsteemidest. CompuCash on täna pea igas teises Eestimaa kohvikus või restoranis ning me näeme selle suunal uusi võimalusi just kaupmeeste maksevõimaluste ja lojaalsuskaartide lahenduste rikastamisel Ektaco poolt pakutavas teenusportfellis,”

ütles Ektaco juhatuse liige Kaido Jelle.

Referentsid

ID Süsteemide AS: alustasime mobiilsete makselahenduste alast koostööd Teliaga ja Eesti suuremate pankadega juba aastal 2012 NFC-pilootprojektis „Pangakaart mobiilitelefonis“. Tänaseks oleme jõudnu reaalse kommertslahenduseni, kus meie kassasüsteem „BUUM“ on integreeritud toimima kokku mTasku avatud ökosüsteemiga. Lisaks klassikalisele plastikkliendikaardile ja ID-kaardi põhistele kliendikaardile saame kaupmehele pakkuda ka mobiilset kliendikaardi lahendust, milles kassa oskab klienti tuvastada maksetehingus automaatselt. „mTasku sobib väga hästi inimestele, kes väärtustavad plastik- ja paberivaba ühiskonda,“

ütles ID Süsteemide AS müügidirektor Andres Kaukver.

Referentsid

Modera Infral OÜ-l on üle 10-aastane kogemus innovaatiliste ja kasutajasõbralike tarkvaralahenduste välja töötamisel kaupmeestele. Pakume terviklike ärilahendusi kontseptsioonist, arendamisest kuni igapäevaste kasutusküsimuste lahendamiseni. Aastal 2016 alustasime Telia ja ID-Süsteemidega koostööd realiseerimaks mTaksu lahenduse ABC Supermarketsi kauplustes ning täna ühiselt juba ka piloteerime mTasku makseteenust Solarise toidupoes. „Tulevikus plaanime ABC Supermarketsi kauplustes kasutusele võtta virtuaalsed kliendikaardid, mida klient saab mTaskus mugavalt lisada ja maksmisel kasutada,”

ütles Ivar Hütt, Modera Infra OÜ tegevdirektor.

Referentsid

Külastan igal hommikul ennem tööle jõudmist RevalCafe kohvikut ja olen avastanud enda jaoks mugava mobiilse rahakoti mTasku, mille vahendusel saan esitada kliendikaarti ja makseid sooritada. Eriti rõõmustab hästi loetav mKviitung, kus on kirjas nii saadud minu boonused kui ka detailne ülevaade ostudest.

mTasku kasutaja Raivo

Mis on mTasku ja kuidas see sinu elu lihtsamaks muudab?

KKK

mTasku on virtuaalne rahakott, milles klient saab mugavalt ühes kohas hoida oma panga- ja kliendikaarte ning muid mobiilseid teenuskaarte.


1. Laadi alla mTasku äpp ja registreeri end kasutajaks
2. Lisa mTaskusse Sulle sobivad makse- ning kliendikaardid
3. Maksmiseks käivita telefonis QR-koodi skanner ja skaneeri kood või puuduta oma telefoniga NFC-märgist
4. Vali sobiv kliendikaart (markeeri õige kaart seda ekraanil puudutades)
5. Vali sobiv maksekaart, libistades maksekaarte sõrmega paremalt vasakule märgistatud kohale.
6. Kinnita makse vajutades nupule „Maksa“

Kaupmeeste ja teenusepakkujate nimekiri, kelle juures mTasku rakendust kasutada saab, täieneb pidevalt aadressil www.mtasku.ee.
Pärast igat õnnestunud maksetehingut väljastatakse mTaskusse reaalajas elektrooniline mKviitung, mida loetakse ametlikuks maksetehingut tõendavaks dokumendiks. mTasku menüüst „Seaded ja salakood“ saab klient paberkviitungi väljatrükkimist kassaprinterist sisse ja välja lülitada. Nii on kaupmehel võimalik paberkviitungite väljatrükkimiseks kuluvat paberi kulu vähendada.
Sooritatud tehingud leiab klient mTasku peamenüü valikust „Tehingute ajalugu“, mis on esitatud kuupõhiselt ja sisaldab detailvaatena mKviitungit. Tehingute ajalugu säilitatakse mobiilirakenduses 2 aastat. Maksekaardi kohase tehingute ülevaate leiab klient lisaks vastava maksekaardi alt, puudutades valimiseks sõrmega ekraanil sobivat kaarti ja valides „Tehingute ajalugu“.
mTasku teenusega liitumiseks peab kaupmees pöörduma oma kassasüsteemi pakkuja poole, kes hindab ära võimalused ja tehnilised tingimused ning koostab mTasku kassaliidese pakkumise.
mTasku maksetehingute garant-pangaks on LHV. Maksetehingute tagamiseks peab kaupmees sõlmima LHV-ga vastava maksekaartide teenindamise lepingu (acquirer-lepingu).
LHV kaupmeeslepingu täpsed tingimused ja tehingute vahendustasu lepitakse iga kliendiga personaalselt kokku.
mTasku kasutaja autentimiseks kaupmehe kassas kasutatakse spetsiaalset mTasku maksemärgist, mille väljastab kaupmehele tema kassasüsteemi pakkuja ning mis on kassakohane.
Kliendikaartidel põhineva lojaalsusprogrammi realiseerimiseks peab kaupmees pöörduma oma kassasüsteemi pakkuja poole, kes hindab ära võimalused ja tehnilised tingimused ning koostab kaupmehele mobiilse kliendikaardi pakkumise.

mTasku rakendus on läbinud vajaliku turvatestimise.

Kõik kasutaja mTaskusse sisestatud pangakaardi andmed on turvatud kõrgel tasemel. Kasutaja mTaskuga seotava pangakaardi andmed salvestatakse LHV-EveryPay kaardihoidlasse läbi turvatunneli MasterCardi ja Visa reeglite kohaselt nii, et keegi võõras pangakaardi andmetele ligi ei pääse. mTasku pangakaardi makseid protsessib ja makseandmete turvalisuse tagab LHV pank.

Lisaks tänastele klassikalistele maksevõimalustele pakub mTasku kaupmehele täiesti uudset mobiilset pangakaardi makset, mida saab maksetehingus ühildada mobiilse kliendikaardiga. Ühtlasi annab mTaskut kasutamine võimaluse siirduda kuluefektiivsesse paberi- ja plastikuvabasse ühiskonda.