mTasku

Mobiilne rahakott

mTasku on avatud platvorm, mis võimaldab erinevatel teenusepakkujatel, pankadel ja paljudel teistel huvigruppidel pakkuda oma klientidele innovatiivseid mobiilipõhiseid teenuseid. Teenusplatvormil on juba realiseeritud mugavad mobiilsed kliendikaardid, maksed, kviitungid ning elektroonilised läbipääsud.
Tule ja too oma lahendused mTaskusse!

Üks äpp, rohkelt võimalusi

Keskkond uutele teenustele

Panga- ja kliendikaardid, järelmaksud, kinkepiletid, ühistranspordi- ja läbipääsukaardid, ekviitungid, üliõpilaspiletid jm teenused.

Avatud ökosüsteem partneritele

Uudse lahendusega on juba liitunud mitmed arendus- ja teenuspartnerid.

Lisaväärtust sinu ärile

mTasku pakub sinu ärile mobiilset lisaväärtust. Toome sinu teenused ja tooted nutitelefoni!

Referentsid

AS Ektaco kassasüsteemid lahendustes, mis on mTasku rakendusega integreeritud, ei pea kaupmees tegema seadmetesse olulisi täiendavaid investeeringud. Lahenduses on pööratud erilist tähelepanu toimingu kiirusele ja kasutajamugavusele. „Meie CompuCash kassasüsteemile loob projektis osalemine olulise lisaväärtuse ja võimaluse eristuda näiteks keeruliselt kohandatavatest välismaistest kassasüsteemidest. CompuCash on täna pea igas teises Eestimaa kohvikus või restoranis ning me näeme selle suunal uusi võimalusi just kaupmeeste maksevõimaluste ja lojaalsuskaartide lahenduste rikastamisel Ektaco poolt pakutavas teenusportfellis,”

ütles Ektaco juhatuse liige Kaido Jelle.

Referentsid

ID Süsteemide AS: alustasime mobiilsete makselahenduste alast koostööd Teliaga ja Eesti suuremate pankadega juba aastal 2012 NFC-pilootprojektis „Pangakaart mobiilitelefonis“. Tänaseks oleme jõudnu reaalse kommertslahenduseni, kus meie kassasüsteem „BUUM“ on integreeritud toimima kokku mTasku avatud ökosüsteemiga. Lisaks klassikalisele plastikkliendikaardile ja ID-kaardi põhistele kliendikaardile saame kaupmehele pakkuda ka mobiilset kliendikaardi lahendust, milles kassa oskab klienti tuvastada maksetehingus automaatselt. „mTasku sobib väga hästi inimestele, kes väärtustavad plastik- ja paberivaba ühiskonda,“

ütles ID Süsteemide AS müügidirektor Andres Kaukver.

Referentsid

Modera Infral OÜ-l on üle 10-aastane kogemus innovaatiliste ja kasutajasõbralike tarkvaralahenduste välja töötamisel kaupmeestele. Pakume terviklike ärilahendusi kontseptsioonist, arendamisest kuni igapäevaste kasutusküsimuste lahendamiseni. Aastal 2016 alustasime Telia ja ID-Süsteemidega koostööd realiseerimaks mTaksu lahenduse ABC Supermarketsi kauplustes ning täna ühiselt juba ka piloteerime mTasku makseteenust Solarise toidupoes. „Tulevikus plaanime ABC Supermarketsi kauplustes kasutusele võtta virtuaalsed kliendikaardid, mida klient saab mTaskus mugavalt lisada ja maksmisel kasutada,”

ütles Ivar Hütt, Modera Infra OÜ tegevdirektor.

Referentsid

Külastan igal hommikul ennem tööle jõudmist RevalCafe kohvikut ja olen avastanud enda jaoks mugava mobiilse rahakoti mTasku, mille vahendusel saan esitada kliendikaarti ja makseid sooritada. Eriti rõõmustab hästi loetav mKviitung, kus on kirjas nii saadud minu boonused kui ka detailne ülevaade ostudest.

mTasku kasutaja Raivo

Arenduspartnerid