eng rusmTasku maksed e-poodides

mTasku e-poe makselink on innovaatiline teenus, mis annab teie klientidele võimaluse tasuda tellimuste eest kiirelt ja mugavalt sisestamata internetipanga paroole või pangakaardi andmeid.

Kuidas töötab mTasku makselink e-poodides

mTasku makselink annab võimaluse tasuda e-poodides kauba eest sisestamata internetipanga või pangakaardi andmeid.

Kui klient soovib e-poes ostu sooritada arvutiga, tuleb makseviisi valikute juures vajutada mTasku logole, misjärel ilmub arvutiekraanile QR-kood. Peale koodi skaneerimist nutitelefoniga käivitubki juba makseprotsess ning makse kinnitamiseks tuleb kasutajal vaid vajutada nupule „Maksa“. Nutitelefoniga toimib kõik samamoodi, kuid QR-koodi skaneerimise asemel avaneb telefonis mTasku rakendus automaatselt.

Kõik maksed on krüpteeritud ja turvalised. Kasutaja saab lisada mTasku rahakotti kõik oma panga- ja krediitkaardid ning valida ühe liigutusega just selleks makseks sobiva kaardi.

Kuidas aktiveerida mTasku makselinki e-poes

mTaskuga juba saab maksta paljudes Eesti e-poodides, näiteks Umami, Baltika Group, Prike AS ja kümnetes teistes.

Kui Te soovite pakkuda kiiret ja mugavat mTasku maksevõimalust ka oma e-poe klientidele, pöörduge mTasku tiimi poole kirjutades aadressil info@mtasku.ee.

mTasku makselink on avatud ka meie partnerite klientidele – Maksekeskus AS makselahendused ning Shoproller e-poe veebiplatvormid. Kui olete Maksekeskuse klient, võtke ühendust Maksekeskusega aadressil support@maksekeskus.ee. Kui Teie e-pood töötab Shoproller platvormi baasil, kirjutage makselingi aktiveerimiseks aadressil info@mtasku.ee.